Hüseyingazi Mahallesi, Feridun Çelik, Orhan Kemal Cd. 93/A adresinde açıldık! Siz değerli müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatla sunmayı ilke edindik. Açılış saatimiz 07:00 kapanış saatimiz 23:00 olup paket servis hizmetimiz Karapürçek, Hüseyingazi ve Doğantepe bölgelerine saat 07:00 – 21:300 arasındadır.

Ekmek çeşitleri (Tam buğday, Çavdar, Köy, Bazlama, Pide, Mısır Unlu), simit, poğaça, börek, yaş pasta, kuru pasta, sütlü tatlılar, şerbetli tatlılar, çikolata, kebap ve pide gibi zengin çeşit ürün yelpazemizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Siparişlerinizi Whatsapp hattımız üzerinden ya da telefon aracılığı ile verebilirsiniz.

Evlere ve iş yerlerine sipariş verebilirsiniz. Yoğunluğumuza göre değişse de paket servis hizmetimiz özenli ve hızlıdır. Kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Oturma alanımız bulunmaktadır.Pandemi ile mücadele nedeniyle alınan kararlar neticesinde şu an oturma alanımızı sunamasakta, alınan tedbirlerin kalkması sonrası oturma alanız faaliyete geçecektir.